Obrancov mieru-potrebná údržba priechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý
meno
Peter Hanžl 21. septembra 2020

Prosím vyčistiť prechod pre chodcov od jemného štrku a nastriekať pruhy ...

21. september 2020

Peter Hanžl

a rozšíriť chodník ...vyštrkovaný ...
21. september 2020

Vladimír Ronec

Duplicita časti podnetu. Obnova dopravného značenia na danom priechode je predmetom tohto podnetu ➡️ Obrancov mieru-priechod pre chodcov-zle viditeľný https://www.odkazprestarostu.sk/dubnica-nad-vahom/podnety/77259/obrancov-mieru-priechod-pre-chodcov-zle-viditelny
21. september 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest
Investičná výstavba a správa ciest
ul. M.Rázusa 104/A
010 01 Žilina
21. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
22. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na duplicitný podnet.

Vzhľadom na to, že obsah tohto podnetu je riešený aj pod spomínaným podnetom ID 77259, bol status tohto podnetu zmenený na “uzavretý“ a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému k podnetu ID77259.

https://www.odkazprestarostu.sk/dubnica-nad-vahom/podnety/77259/obrancov-mieru-priechod-pre-chodcov-zle-viditelny

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania