Pod hájom-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Autá parkujúce tesne pred vchodom , brániace vjazdu chodcom a kocaru aj záchranným zlozkam. Vyrieši to žltá súvisia čiara.

31. máj 2021

Jozef

To teda žiadna čiara nevyrieši 🙂
09. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zodpovedná osoba ho preverí a určí ďalší postup mesta.
Kto? Stavebný úrad Dubnica nad Váhom
Kedy? Rok 2021

Ing. Milan Dohnanský
18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľte nám informovať Vás, že prístupová cesta, resp. vchod do bytového domu, by mal ostať voľný, a to tak pre chodcov ako aj pre zložky podieľajúce sa na ochrane života, zdravia a majetku občanov. Dopravné značenie žltá súvislá čiara (V12b - zákaz zastavenia a státia) a žltá prerušovaná čiara (V12c - zákaz státia) je v súčasnej dobe už neplatné, resp. má platnosť tam, kde je použité, do 31. 3. 2022. Podľa zákona 30/2020 Z.z. je potrebné použiť biele vodorovné značenie, prípadne dopravnými značkami upraviť spôsob státia vozidiel. Mesto Dubnica nad Váhom preto miesta pred vchodmi vyznačení v rámci obnovovania vodorovného dopravného značenia bielymi čiarami. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Rok 2021

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy
Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania