Centrum I.-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň, Poprosím o orez,/konára/stromu, ktorý sa zlomil vetrom. Momentálne je okolie zapáskované. Ďakujem.

13. júl 2021

Libor Poruban

Strom sa nachádza na CI 39 vchod 42.
16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že predmetná drevina bola orezaná a konáre upratané. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Júl 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania