Nádražná-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 18. augusta 2021

Je pekné, že sa okolo železničnej stanice kosí, ale treba prácu dotiahnuť ... ponechával i tam kôpky...prečo? Lajdáctvo...a je mi jedno či TSM, alebo ŽSR...Dôveruj, ale kontroluj...svoju prácu do konca doťahuj...
Denne jazdia okolo zamestnanci TSM.....naučme ich prosím všímať si....

19. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
23. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetné pozemky sú vo vlastníctve železníc, ktoré zabezpečujú aj ich kosenie. Mesto z verejných zdrojov zabezpečuje údržbu zelene na mestských pozemkoch a verejných priestranstvách, teda nie na pozemkoch iných vlastníkov. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? August 2021

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia
23. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
23. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom

Simona
Odkaz pre starostu
dubnica.nad.vahom@odkazprestarostu.sk
24. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Zamestnanci Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) vykonajú nápravu.

Prajem pekný deň,

Ing. Ľubomír Mitas
Manažér externej komunikácie
Odbor komunikácie a marketingu
ŽSR - Železnice Slovenskej republiky

02. september 2021

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Obe kopy boli odstránené; aj keď tráva bude potrebovať reštart.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania