Pod hájom-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Admin i-dca.sk 09. septembra 2019

Na žiadosť obyvateľov posielame podnet na poškodené povrchy športových plôch za BD 1095 na sídlisku Pod hájom. Plochy sú s úplne zničeným asfaltovým povrchom. Ich stav nielen že neumožňuje ihriská riadne využívať za účelom ku ktorému sú určené, ale je zdravie ohrozujúci!

za obyvateľov i-dca.sk

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? rok 2020

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Zermegh, ďakujeme za Váš podnet. Ako iste viete, ide o veľký modernizačný dlh, ktorý sa podpisuje pod súčasný stav ihrísk v našom meste. Mesto Dubnica nad Váhom v súčasnosti vypracováva koncepciu športovísk v meste. Jednotlivé ihriská prejdú postupnou obnovou, a to v súlade so spracúvanou koncepciou a v závislosti od stavu poškodenia a finančných možností mesta. Dovtedy obyvateľom ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Rok 2020

Veronika Rezáková, hovorkyňa mesta
30. november 2020

Peter Hanžl

Pod Hájom-ihrisko v zlom stave

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto Dubnica nad Váhom na predmetné ihriská spracovalo štúdiu, v tomto čase je naplánované spustenie verejného obstarávania na vypracovanie projektovej dokumentácie, ktorej súčasťou je aj úprava povrchov ihrísk v tomto vnútrobloku. Ďakujeme za Váš záujem i trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Rok 2021

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia
29. jún 2021

Jarmila Kováčiková

Pod hájom-Mestský mobiliár-iné

Dobrý deň.
Pri bytovom dome 1098 sa nachádzajú ihriská, na ktorých je nevyhovujúci podklad.
Ihriská sú využívané nielen deťmi, ale aj dospelými.
Pri takomto podklade hrozí nebezpečenstvo úrazu.
29. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
19. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetné športoviská mesto plánuje zrekonštruovať v priebehu tohto roka. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Stavebný úrad Dubnica nad Váhom
Kedy? Rok 2022

Mgr. Annamária Duvačová, odborný referent pre mládež a šport
29. august 2022

Igor Paška

Pod hájom-detské ihrisko-poškodené

Dobrý deň.Chcel by som sa opýtať.Bolo by možné zrekonštruovať tieto dve ihriská?Sú naozaj v žalostnom stave,nič sa s nimi nerobilo niekoľko rokov.Za pozitívnu odozvu vopred ďakujem.S pozdravom Paška Igor
29. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,
Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
26. november 2022

Igor Paška

Dobrý deň,Nehnevajte sa na mňa ,ale aby ste neboli schopní spraviť nič s týmito ihriskami keď v iných lokalitách nie je problém rekonštruovať ihriská.V čom je problém?Prvý podnet bol zverejnený v septembri 2019 a odvtedy ste s tým nič nespravili.Uz by ste to konečne mohli riešiť.Dufam,že deti,ktoré bývajú v tejto lokalite nie sú pre vás menejcenné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania