Centrum I.-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Centrum 1 panelak 53 po odstraneni detskeho auta zostali po nom len diery je tam nebezpecenstvo zakopnutia alebo ze dieta vopcha prst do dier v pozostatkoch.

19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta. Mesto objednalo nové prvky, ktoré osadí do pôvodných otvorov.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Prekop, ďakujeme ešte raz za Váš záujem. Predmetné diery na ihrisku ostali po predchádzajúcom prvku, ktorý bolo nevyhnutné odstrániť z dôvodu bezpečnosti. Na ihrisko bude v tomto mieste osadený nový detský prvok do konca októbra.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Október 2019

Janka Beniaková, referát životného prostredia
27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na plochu bol osadený detský hrací prvok - domček. Viď foto.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 27.11.2019
27. november 2019

Juraj Prekop

Dakujeme veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.