Pod hájom-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 03. decembra 2019

Vážení - pri DUBINE je viac takýchto lámp - čo sa môže stať? Poškodiť majetok i zdravie - ak na niekoho spadnú.... alebo na nejaké auto... pravda?

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
07. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečí preverenie stavu lámp a zabezpečenie ich opravy. Ďakujeme, že ste sa na nás s dôverou obrátili. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Marec 2021

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania