Centrum II.-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Uzavretý
meno
Peter Hanžl 14. februára 2020

TAK ZA HOTELOM takéto prostredie? no to si tí ľudia - a mnoho X aj cudzinci - pomyslia....

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
jazda po verejnej zeleni je zakázaná, je to priestupok proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Na základe uvedenej fotografie nie je možné stotožniť vozidlo, ktorého vodič sa dopustil tohoto priestupku. V prípade, že budú občania svedkami protiprávneho konania je potrebné takéto konanie telefonicky oznámiť na Mestskú políciu.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 19.2.2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania