Štúrova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 14. februára 2020

"ohryzený" chodník ... a bariérový....denne chodia ľudia do práce...rozpadávajúce sa okraje možu ohroziť autá i autobusy...

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? rok 2020

Ing. Milan Dohnanský
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Ako sme už informovali, mesto má zmapovaný stav chodníkov a infraštruktúry pre peších na celom území Dubnice a v roku 2020 ich bude do plánu opráv zaraďovať priebežne podľa ich stavu a frekventovanosti využívania. Oprava komunikácií a chodníkov má v rozpočte mesta tento rok prioritu, vedenie mesta na tento účel vyčlenilo približne 900-tisíc eur čím dalo jednoznačne najavo, že chce odstraňovať dlhoročný modernizačný dlh, ktorý je citeľný aj na stave chodníkov či komunikácií. O termíne opráv i konkrétnych úsekoch, ktoré opravu podstúpia, budeme obyvateľov mesta včas informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Priebežne

Dana Mutalová, referát správy majetku
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že oprava predmetného chodníka sa s prihliadnutím na rozpočtové možnosti mesta nebude realizovať v tomto roku, uvažovať sa nad ňou bude až v budúcich rozpočtových obdobiach. Mesto musí pri lokalitách určených na opravu zvažovať stav ich poškodenia, ako aj frekventovanosť ich využívania. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Roky 2021 - 2022

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania