Športovcov-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Maria 08. mája 2020

Na ulici Športovcov doteraz niesu pozametané chodníky po zimnej údržbe.

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že pre opatrenia Ústredného krízového štábu SR nebolo možné vykonať ručné zametanie chodníkov. Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o. vďaka uvoľňovaniu týchto opatrení, ktorých cieľom bolo zamedziť šíreniu vírusového ochorenia COVID-19, už nadviazali spoluprácu s Ústavom na výkon trestu odňatia slobody v Dubnici nad Váhom. Po vyčistení komunikácií pre motorové vozidlá tak mesto môže od 18. mája pokračovať v čistení komunikácií pre peších. Ďakujeme za Vaše porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Máj - jún 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku
18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto predmetnú lokalitu vyčistilo. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Máj 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku
21. máj 2020

Tomáš Mojto

O kúsok ďalej... na ulici Športovcov pred DSS.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania