Nepriechodný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený

Zaslal: Štefan Schwarz, 29. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

neopílený krík prevísa ponad celým chodníkom, najmä keď napadne sneh a chodník je v tomto mieste úplne nepriechodný

15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Prajeme dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Konáre kríkov, presahujúce pod nádielkou snehu do chodníkov, boli orezané v rámci údržby zelene.
S pozdravom

Mgr. Jana Paulínyová, odd. komunikácie MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.