Partizánska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Judaš 04. júla 2019

Dobry den opäť rovnaky problem ako minuly rok strom zavadzia nepušta do bytu ziadne svetlo neni nic vidiet ako v pivnici prosim o orezanie dakujem.

05. august 2019

Judaš

kedy to zacnete riesit v decembri ?
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe vyjadrenia referenta ochrany životného prostredia bol uvedený strom v priebehu 32. týždňa orezaný.

S pozdravom

Denis Szentkirályi
odd. komunikácie a marketingu
Mestský úrad Handlová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.