Bažantnica-neodpratané spílené stromy

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

V riešení

Dobrý deň.

Tuná na tomto mieste sú dva stromy ktoré sa zlomili s tým že podľa všetkého ich niekto len ešte odpílil na menšie časti a celé sa to nechalo tak... Treba to odpratať... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie.

PS ; a tuná tak isto o cca 50m ďalej... Ďakujem.

Ďakujem za vašu.

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania