Bernolákova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň. Tuná na tomto úseku je dierka a dosť hlboká cca aj 1m... Hrozí tam pád dokonca aj dieťaťa.. Je potrebné to bez odkladne opraviť než sa stane nejaké nešťastie... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

12. júl 2021

Martin Hrnčirík

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania