Kátovská-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Milan Hollý 28. októbra 2019

Stĺpik sa nakláňa do chodníka, nebezpečenstvo úrazu . Lokalizácia Kniha Bystrický resp parkovisko potraviny.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš
podnet, zabezpečíme nápravu, ak sa tak doteraz už nestalo.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia Mesta Holí
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vyzvali sme nájomcu predajne na zriadenie nápravy, nakoľko dopravná značka je na súkromnom parkovisku . Stĺpik poškodzovaný parkujúcimi autami bol už napriamený. Týmto považujeme podnet zo strany samosprávy za uzatvorený. Značku budeme sledovať, no zodpovednosť tu má iný subjekt.

S pozdravom Machová, Mesto Holíč

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia Mesta Holíč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania