Lúčky-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

V riešení

dobrý deň, poškodená podpera pre strom smerom k Lidlu.

14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená podpera stromu na ulici Lúčky pri obchodnej prevádzke LIDL bude opravená do konca týždňa.

Blanka Skalová, odd. VaŽP Mesta Holíč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.