Námestie mieru-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený
meno
Anton Neuvediem 28. decembra 2019

Niektore krajne dlazdice na schodku na namesti su uvolnene, zatial su na svojom mieste,nez ich nejaky "dobraci premiestnia". Bolo by dobre ich upevnit,nez budu niektore chybat.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento stav sa nám pernamentne opakuje. Uvoľnenie a aj povysúvanie dlaždíc
je spôsobené mládežou, ktorá na schodoch na námestí čas rada prevádzkuje jazdu na skateboardoch. Ďakujeme Vám za všímavosť.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia Mesta Holí
05. máj 2020

Martin Hrnčirík

Námestie mieru-chodník-poškodená dlažba

Dobrý deň.

Tento počet kusov je uvoľnených teda je potrebné ich upevniť. Keďže sú buď úplne voľné alebo sa vyklaju...

Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
16. máj 2020

Martin Hrnčirík

Námestie mieru-chodník-poškodená dlažba

Dobrý deň.

Táto dlažba na námestí je poškodená. Respektíve je uvoľnená...

Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
16. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Defekty evidujeme, budeme riešiť najskôr na jar 2021

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
07. august 2021

Martin Hrnčirík

Dobrý deň. Ďalšie poškodenie... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
19. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
23. október 2021

Martin Hrnčirík

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania