Hviezdoslavov-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

V riešení
meno
Katarína Cudzišová 27. apríla 2019

Dobrý deň pán starosta, chcela by som upozorniť že developer, ktorý stavia na Jarnej ulici, zakopavá na pozemkoch stavebný odpad. Odpad na fotke je z cca 10m2 pozemku pri hĺbke cca 10-15 cm a netuším čo je ešte hlbšie. Takýto odpad sa nachádza aj na vedľajších pozemkoch.

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Prosím Vás o konkrétnu špecifikáciu parcely, aby sme mohli zahájiť príslušné priestupkové konanie s ďalšími opatreniami. Ďakujem.

Marek Lackovič, starosta
29. apríl 2019

Katarína Cudzišová

Dobrý deň. Jedná sa o parcely 344/178 a 344/264.
29. apríl 2019

Matej Kubošník

Dobrý deň, mám rovnaký problém so stavebným odpadom na tej istej ulici, ktorý je zakopaný v zemi.
Jedná sa o parcelu č. 344/176 a parcelu č. 344/262.
V zemi sa nachádzajú tehly, obaly, sťahovacie pásky z paliet, kusy betónu, drôty, drevo znečistené od stavebného materiálu a pod.
Developer údajne kompletne vyčistil dané pozemky, no namiesto toho iba navozil zeminu vykopanú z výstavby ďalších domov.
07. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vec som dnes postúpil na príslušné konanie nášmu Stavebnému úradu. Ďakujeme za podnety!

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.