Hviezdoslavov-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

Vyriešený
meno
M 10. júla 2019

toto nepotrebuje komentar. komu sluzi novy chodnik

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
V priebehu tohto týždňa bude každý majiteľ priľahlej nehnuteľnosti upozornený na zákaz takéhoto parkovania na predmetnom chodníku. Takisto bude zdôraznená nutnosť orezu ovocných stromov, ktorých plody znečisťujú teleso chodníka.
Kedy? Júl 2019

Marek Lackovič, starosta
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Rád by som Vás informoval, že predmetné upozornenia boli dnes expedované všetkým dotknutým nehnuteľnostiam...

Marek Lackovič, starosta
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Pevne verím, že prijaté opatrenia minimalizovali nesprávne parkovanie.
Posledné dni sme totiž na predmetnom chodníku nevhodne zaparkované autá nezaznamenali.

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania