Vyblednuté tabule ulíc

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

V riešení
meno
Odkazprestarostu.sk 25. júla 2018

Na Ulici Krvavé pole som si všimol vyblednuté tabule označujúce názov ulice. Súčasný názov už vôbec nevidno, dokonca sa z nej "vynára" niekdajší názov ulice "Fučíkova". Ako retro atrakcia je to síce na zasmiatie, ale myslím, že by si táto ulica (a možno aj ďalšie) zaslúžili poriadne a aktuálne označenie. V tejto súvislosti mi napadá aj otázka, či sa mesto nechystá na generálnu výmenu označení ulíc za nejaké moderné, vizuálne a dizajnovo krajšie tabule (inšpirovať sa dá napríklad v centre Levoče) a nielen opätovné prestriekanie tých starých.

Vopred ďakujem za odpoveď.

07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslaný podnet. Posúvame ho na prehodnotenie príslušnému oddeleniu. V krátkej dobe sa ozveme s vyjadrením.
Tešíme sa na ďalšiu komunikáciu s vami. S úctou,

Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér mesta Kežmarok
07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
Ďakujeme za podnet. Tabule vymeníme. S komplexnou výmenou označenia ulíc sme zatiaľ nerátali , ale určite sa týmto problémom budeme komplexnejšie zaoberať v dohľadnej dobe.

S pozdravom
Ing. Eva Kelbelová, MsÚ Kežmarok


Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér mesta Kežmarok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.