Opatovská cesta-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Vladimír 05. januára 2021

Zdravím, prosím o doplnenie príslušného zákazového zvislého dopravného značenia v lokalite pri ExiSporte na ul. Opatovskej ceste, keďže narastá počet veľkých nákladných automobilov (TIR) v obytnej zóne kde nemajú čo hľadať. Poškodzujú nám majetky, zeleň a cesty. Vopred ďakujem.

11. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice
07. február 2021

Vladimír

Žiadam tento podnet opäť poslať na Magistrát mesta Košice. Ďakujem.
09. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania