Rastislavova-zastávka MHD-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zastavka vo otrasnom stave a zaroven znecistena. Bola by mozna je renovacia a vycistenie adekvatne tejto dobe? :)

26. september 2023

Odpoveď samosprávy

- DPMK 2x v týždni zabezpečuje čistenie priestorov na zastávkach MHD,
- v minulosti MČ niekoľko krát zabezpečila skultúrnenie prístrešku zastávky obrazovými tabuľami s fotografiami Košíc, avšak stále bola zdevastovaná vandalmi,
- fasáda budovy RTVS spadá do ich kompetencie čo sa týka údržby a vzhľadu.
26. september 2023

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: DPMK
26. september 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.