Nefungujúce verejné osvetlenie.

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Martin Ducar 10. novembra 2017

Pred domom na Polesnej 30 nefunguje svetlo verejneho osvetlenia.

15. november 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Postupujeme na riešenie.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Porucha verejného osvetlenia bola odstránená dňa 22.11.2017.

JUDr. Marek Kažimír, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.