Ťahanovce

Naplavený odpad v kanáli

Ťahanovce - Magnezitárska


16. apríla 2018

Zodpovednosť: MsÚ Ťahanovce

Neriešený
 
Apríl 2016

Neporiadok

Ťahanovce - Na sihoti


20. apríla 2016

Zodpovednosť: MsÚ Sever

Vyriešený
 
August 2015

Neoznačená diera po oprave cesty

Ťahanovce - Brusnicová


27. augusta 2015

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Jún 2014

BURINA

Ťahanovce - Madridská


16. júna 2014

Zodpovednosť: MsÚ Sídlisko Ťahanovce

Neriešený
 

Verejné osvetlenie

Ťahanovce - Na sihoti


05. júna 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MsÚ Ťahanovce

Vyriešený
 
Máj 2014
Vyriešený
 

Nejednoznačná značka na ulici Brusnicová

Ťahanovce - Brusnicová


13. mája 2014

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Ťahanovce

Vyriešený