Zle ukotvené dopravné značky na ulici Ku Bratke

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Vlado 07. novembra 2018

Na ulici Ku Bratke na moste cez Perec sa nachadzaju nebezpecne a nespravne ukotvene dopravne znacky. Hrozi ich pad a uraz okoloiducich. Tiez aj skrutky trciace z asfaltu su nebezpecne.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Je v riešení na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ukotvenie dopravnej značky bolo opravené 20.11.2018.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
02. január 2019

Vlado

Dobrý deň,

tie značky vôbec nie sú upevnené v súlade s predpismi. Značky sú rozkývané od vetra, skrutky sa vyťahujú. Navrhujem, aby ste sa tam šli osobne pozrieť, lebo zrejme ten, kto tvrdí, že to opravil, klame. Dajte to čím skorej do poriadku, inak pôjde podnet na dopravný inšpektorát, prípadne TO za všeobecné ohrozenie.
04. január 2019

Fero

Teraz si to už hádam len niekto všimne začinaju padať na zem.
28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravná značka na Ul. Ku Bratke bola opravená a osadená zabetónovaním.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
25. marec 2019

Vlado

Dobrý deň,

tú to jednu ste vyriešili, až keď ju vietor vyvrátil, ale na tú druhú ( Zákaz odbočenia vľavo) ste sa vykašľali. Ak vám niekto povedal, že to je opravené, tak klame.
04. január 2021

Jan Jančo

Znacka poskodena
05. január 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania