SNP-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Martin Hebert 27. mája 2019

Dobrý deň.

Po normálnej lavičke, ktorá tu kedysi bola tu ostali už iba betóniky. Betóniky by sa zišlo vybrať a nahradiť novou lavičkou.

Dopredu ďakujem.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto nie je vlastníkom pozemku, na ktorom sa nachádzajú predmetné lavičky.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, Mestský úrad Levice
29. máj 2019

Martin Hebert

Majiteľ parcely je nitriansky samosprávny kraj. Ja na nich kontakt nemám, čiže bolo by dobré keby ste ich kontaktovali a informovali o danom probléme kedže sa ich pozemok nachádza v Leviciach.
29. máj 2019

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol preposlaný Nitrianskemu samosprávnemu kraju,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
06. jún 2019

Martin Hebert

Betóniky už tam nie sú. Ďakujem za vyriešenie :)
13. jún 2019

Martin Hebert

Prečo neriešený? Však ta lavička tam už neni !
08. september 2020

Viera

SNP-trávnatá plocha-nepokosená

Ulica SNP Levice smer poliklinika . Mestská lavička zarastená, nedá sa tam oddýchnut. Len neodpovedzte že musíte zistit majitela!! Za lavičku zodpovedá mesto. Tento istý podnet som písala pred rokom
09. september 2020

Martin Hebert

Prosím o znovuzaslanie mestu...
18. september 2020

Martin Hebert

Lavička tam už dávno nie je. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.