Krátka-neporiadok pri smetnych kosoch

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 28. mája 2020

Dobrý deň, na ulici Krátka sa dlhodobo nachádzajú odpadky pri smetných košoch. Niekto niečo prerába a vyhadzuje to potom vedľa. Prosím o vyčistenie priestoru, ďakujem.

28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stavebný odpad bol odstránený 26.5.2020.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
31. máj 2020

Martin Hebert

Smeti sú tam zase...
03. jún 2020

Martin Hebert

Ďakujem, priestor je už vyčistený :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania