Móricova-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Sebastián 01. októbra 2020

Dobrý večer, pri vychádzaní z ulice Móricova na Kasárenskú je značka Stop a zlý výhľad na prichádzajúce autá z pravej strany. Dalo by sa tam osadiť zrkadlo?
Ďakujem za skorú odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.