Zdevastovaný chodník na detskom ihrisku na ulici V.Greshika

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Zaslal: Ľudmila, 03. júla 2015

Dobrý deň, už nie my dospelí, ale naše deti Vás prosia o nový chodník na tomto velkom ihrisku na sídlisku Zapad 2 na ulici V. Greshika.Na tomto ihrisku by sa velmi radi korčulovali, kolobežkovali a bicyklovali.Žiaľ ich rozbité kolená svedčia o tom že sa to nedá, ale skúste im to Vy vysvetliť, že nemôžu von korčule alebo kolobežku.Prosia Vás o nový chodník na tomto ihrisku /napr. mohli by tu mať aj nejake dopravne detske značky/.Problem nemaju len deti, ale aj mamičky s kočiarmi.Prosíme Vás za naše deti.

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Chodníky na sídlisku boli zrekonštruované.

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.