Potrebná úprava okolia Mestského kina

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Matúš 01. februára 2016

Znižovanie estetickej hodnoty a okrasného účelu trávnatej plochy pri budove metského kina jej zanášaním veľkými kúskami alsfaltu a kamenných prvkov pochádzajúcich z nadrolených chodníkových plôch v okolí. Vhodné by bolo ich definitívne odstránenie a vyčistenie trávnatej plochy

04. február 2016

Matúš

Bolo by dobré vyriešiť celoplošne a systematicky problematiku voľne na chodníkoch aj trávnatých plochách ležiacich kamenných objektov, ide predovšetkým o dlažobné kocky a veľké kusy asfaltu, ktoré sa roznášajú po priestore námestia a majú negatívy vplyv na estetickú hodnotu a turistickú príťažlivosť historického centra
18. február 2016

Odpoveď samosprávy

Úprava bola zrealizovaná okolie bolo vyčistené.

TS Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania