Neporiadok na popradskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Hanka anina777@centrum.sk 20. marca 2016

Tieto kontajnery sluzia jedine na vytvaranie ciernych skladok naokolo,neustaly neporiadok,rozhadzane papieriky,pet flase,rozbite sklenene flase,proste bordel,v blizkosti hlavnej cesty a Lidl...
Kontajner by mal byt umiestneny niekde inde,napr.na technickych sluzbach mesta Levoca,kde nesposobuje napr neustale upchavanie kanalov a kde by bol pod dohladom....dakujem s pozdravom obyvatel Popradskej cesty

04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Neporiadok na popradskej ceste bol odstránený.

TS Levoča
05. apríl 2016

Hanka anina777@centrum.sk

Neporiadok bol odstraneny mnou,hned po podani podnetu....
11. apríl 2016

Hanka

a takto to tam vyzera dnes...
...ani nie tyzden po vyrieseni mojho podnetu...
20. máj 2016

Hanka anina777@centrum.sk

Takto po vyrieseni mojho podnetu to tam vyzera dnes a stale...
15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Prevádzkovateľ zberných zariadení na šatstvo bol upovedomený o situácii a na žiadosť mesta premiestni tieto zberné nádoby na šatstvo na zberný dvor v Levoči na ulici Kežmarská cesta 65.

TS Levoča
20. december 2016

Odpoveď samosprávy

Prevádzkovateľ zberných zariadení ich premiestnil na zberný dvor.

TS Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania