Odstránenie nebezpečných prvkov v hradobnom priestore

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Matúš 01. júna 2016

Chápeme, že riešenie dezolátneho stavu hradobného a predhradobného priestoru pred budovou štátneho gymnázia si vyžaduje dlhší čas a mohutnejšiu finančnú investíciu. Nemohli by však technické služby mesta pred začiatkom turistickej sezony aspoň čiastočne zľahčiť vážnosť problému odstránením nebezpečných kovových prvkov vyskytujúcich sa ledabolo v neudržiavanom areáli, ktoré okrem faktu svojej bezfunkčnosti predstavujú nebezpečenstvo nielen pre obyvateľov mesta, aj turistov, ktorí sú prirodzene priťahovaný do hradobného areálu zapísanom v zozname UNESCO

01. jún 2016

Matúš

07. jún 2016

Matúš

kedže je tento areál úplne neohradený, neobsahuje žiadne výstražné znamenia o nevhodnosti a prítomnosti nebezpečných prvkov je aj často využívaný žiakmi blízkych stredných škôl počas hodín telesnej výchovy, je potrebné niečo s týmto areálom urobiť, alebo ho prinajmenšom zakonzervovať do stavu bez potencionálne nebezpečných prvkov, ak už nie sú peniaze na celkovú opravu
15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Nebezpečné prvky v hradobnom opevnení budú odstránené.

TS Levoča
20. december 2016

Odpoveď samosprávy

Nebezpečné prvky boli odstránené.

TS Levoča
25. december 2016

Matúš. T.

Nebezpečné prvky v hradobnom priestore neboli odstánené a podnet nie je vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania