Odstránenie bezúčelových prvkov vo verejnom priestore

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Matúš Taratuta 15. augusta 2018

Ponechané hliníkové tyče (pahýľe) . Popri chodníku na autobusovú stanicu.

Okrem toho, už 2 roky neúspešne žiadam od Technických služieb odstrániť daľšie zbytočné prvky v parku pri Košickej bráne. https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/25299/uprava-parcika-pri-kosickej-brane

20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Mgr. Taratuta,

ďakujeme za Váš podnet. Riešenie tejto otázky je v rukách Správy a údržby ciest PSK, nakoľko sa jedná o značky pôvodne osadené ako označenie Gotickej cesty.
Už sme ich písomne oslovili aby v prípade ak neplánujú opätovné osadenie značiek, resp. osadenie iných značiek, stĺpy demontovali.


JUDr. Babejová Lucia
prednostka
20. august 2018

Matúš Taratuta

a odstránenie prvkov v parku pri Košickej bráne..?
22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Mgr. Taratuta,

prvky v parku pri Košickej bráne budú riešené po skončení druhej fázy rekonštrukcie Košickej brány. Aktuálne prebieha VO na rekonštrukciu fasády stavebného objektu Levoča, Košická ulica č. 26 a súvisiace stavebné úpravy povrchov v jej okolí - II. etapa.
Skôr to nie je účelné nakoľko stavebné mechanizmy budú chodiť aj cez tieto miesta.

S úctou,



JUDr. Babejová Lucia
prednostka
26. november 2018

Matúš Taratuta

ku neriešenému podnetu

chodím pravidelne okolo Košickej brány a žiaden pohyb stavebných strojov po ploche trávy parčíka som si nevšimol, tento priestor vôbec nie je nijako využívaným v rámci rekonštrukcie. Objekt Košická ulica č.26 je okrem toho na druhej strane Košickej brány. Boja sa Technické služby priznať, že neriešili podnet, lebo na neho zabudli, alebo nebola vôľa..?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania