Kontajner na V. Greschika

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Dominik 04. októbra 2018

Dobry den,
kontajner na ulici V. Greschika je dlhodobo poskodeny a neustale z neho vypadava odpad. Dakujeme za riesenie.

08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Ogurčák,

ďakujeme za podnet. Kontajner vymenia za funkčný Technické služby mesta Levoča.
S úctou,


prednostka
09. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

TSML mi už nahlásili že po zbere odpadu bol kontajner vymenený. Môžete to považovať za vybavené. Ďakujem!


JUDr. Babejová Lucia
prednostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.