Viktora Greschika-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Dominik 21. mája 2020

Po vykopových prácach nieje upravená trávnatá plocha.
Na celom sídlisku je už všetko upravené.

25. máj 2020

Dominik

Vyriesene, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania