Námestie Majstra Pavla-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Lucia 18. júna 2019

Chcem poukazat na dalsi problem a to su schody a vysoke obrubniky okolo chodnikov, a celkovy stav chidnikov a ciet
1. Schody pred poštou su znicene
2. Neni ziaden najazd pre kociare ani invalidov (je dost obtiazne sa dostat na postu s kocikom a naozaj neviem ako sa tam dostane taky invalid nema sancu)
3. Najazdy pred uradom prace a v hale uradu prace takziez chybaju
4. Rozbite,polatane a poplatane cesty aj chodniky po ulickach mesta to je skratka hroza a des ( napr. Ulica Gustava Hermana, Mäsiarska, Špitalska, a na Kukucinivej vibec neni zrobena cesta ani chodnik nic) obyvatelia Levoce by sa urcite potesili viac z rekonstrukcii chodnikov a ciest v tychto vyssie spominanych uliciach...

22. jún 2019

Peťka Vaľková

Súhlasím. Najmä s tým bezbariérovým prístupom na poštu.
04. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. január 2020

Ján

Mesto zrejme nedokáže poveriť nejakého pracovníka, ktorý by s istým časovým odstupom, ale pravidelne skontroloval aktuálnosť zverejnených podnetov. I to svedčí o tom, ako sa s podnetmi pracuje. Tento podnet už je dávnejšie poriešený, no keď mesto nedokáže podať o tom spätné oznámenie, robím tak ja.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania