Rozvoj-nedokončené a zanedbané detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený

Kedy mesto planuje dokončiť detske ihrisko, aby sa deti nehrali na blate? Kedy planuje spustit multifunkčné ihrisko? Povrch ma miesta, kde su aj 5cm diery hlboke (hlavne rohy). Či je to už finalna verzia? Kde su stroje na cvicenie? Okolie je trava plna kameňov TS si pekne zničia kosačky.

04. jún 2020

Marek

Viete kedy? Ked najprv dokončia tu rozkopanu Levoču.. Probstnerova cesta - katastrofa.. Ale hlavne ze niekto je zahojeny.. Námestie Maj. Pavla? Do konca maja mala byt urobená a stale nic.. Hanba nasmu vedeniu..
27. jún 2020

Tomáš

Nekvalitna praca alebo projekt, preco nie je okolo ihriska odvodnovaci kanal?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.