Reklamne banery pri Vahu

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený

Pri Váhu sú umiestnené pravdepodobne nelegálne reklamné bannery. Sú viditeľné priamo z cyklochodníka. Prosime kompetentných o odstránenie. Ďakujeme

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetná stavba, na ktorej sú umiestnené reklamné banery, nie je majetkom mesta Liptovský Mikuláš, ale majetkom štátu v správe Slovenského vodohospodárskeho podniku a. s.. O skutočnosti, že na svojom majetku majú reklamné banery ich upozorníme a požiadame o ich odstránenie

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš
28. apríl 2020

TO DO Liptov

Reklamné bannery boli po našom nedávnom dopytovaní sa infožiadosťou na legálnosť ich umiestnenia odstránené zo strany vlastníka predmetnej stavby.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.