Poškodený nájazd k parkovacím miestam

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení
meno
Michal 24. apríla 2018

Na betónovom nájazde k vyvýšeným parkovacím miestam na Morušovej ulici na Podbrezinách sa podpísal "zub času". Prosíme o opravu vymrveného a rozpadajúceho sa nájazdu v celej dĺžke.

26. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vami nahlásený nájazd opravíme v letnom období.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš
29. apríl 2018

Michal

Ďakujeme za info. Keďže sa tam nachádzajú aj 2 či 3 ZŤP parkovacie miesta, určite tú opravu ocenia.
08. jún 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.