Námestie Kubínyiho-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

25. september 2019

Alžbeta

Dlhodobo odstavené pokazené vozidlo na zákaze zastavenia. Zavadzia tam, treba ho odstrániť na náklady majiteľa auta keď si ho sám nevie odtiahnuť.
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mestský úrad Lučenec
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Regionálna správa ciest
01. október 2019

Peter Sabó

vozidlo je uz odstranene
01. október 2019

Alžbeta

Áno viem o tom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.