Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zlý výhľad v križovatke Príjazdná / Jánošíkova

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení

Zaslal: Malačan24, 08. júna 2017

Vyjsť z Príjazdnej na Jánošíkovu ulicu je dosť problematický, nakoľko na jednej strane vo výhľade bráni krík a na druhej PRAVIDELNE stojace autá.
Ďalej by som chcel touto cestou poprosiť príslušníkov MsP, aby v tejto lokalite vykonávali kontroly správne zaparkovaných (stojacich) áut a dohliadali na poriadok, nakoľko som ich tu ešte nikdy nevidel.
Ďakujem.

12. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet postúpime na Tekos aby orezali prerastajúcu zeleň a taktiež upovedomíme Mestskú políciu.

Matej Farkaš, MsÚ
13. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kríky brániace vo výhľade z križovatky boli orezané.

Matej Farkaš, MsÚ
03. december 2017

Patrik

Zrejme upovedomenie MsP bolo nedostatočné, nakoľko auto je tam zaparkované stále a bráni vo výhľade. ;)
10. apríl 2018

Kamil

Na MsP som problem s neprehladnostou tejto krizovatky nahlasoval aj ja po telefone. Reagovali promtne. Ale osobam obyvajucim tento rodinny dom to zjavne nestaci a pravidelne parkuju na VEREJNEJ zeleni a po celej sirke chodniku. Ano ta "predzahradka" je verejny majetok a zo zelene je uz bahno. A auta tu parkuju stale. Krizovatka je sneskutocne neprehladna. Pravidelne tu dochadzka ku stretom auta s autom ci cyklistom. Parkuju aj na Prijazdej ulici tesne pred krizovatkou s Janosikovou, cim sa opat obmedzuje zaradenie sa na svoju stranu. PROSIM rieste to uz lebo pride k nestastiu!!!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.