Chodník bez údržby na Pavla Hallona

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Zaslal: Michal, 11. augusta 2017

Dobry den. Chcel by som sa spytat kedy bude vykonana udrzba chodnikov na ulici Pavla Hallona? Cele leto jun-jul-august su chodniky prerastene burinou a su uz doslova neprechodne. Dakujem za odloved a riesenie situacie. Michal Mracko

24. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho spoločnosti Tekos, ktorá zabezpečuje správu a údržbu komunikácií.

Matej Farkaš, MsÚ
08. december 2017

Michal

Dobry den.
Dakujeme za riesenie. V podstate hned, nejake 2-3 dni po Vasej reakcii nastupili pracovnici spolocnosti TEKOS a chodniky a okolie upravili.
Pekny den

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.