Poškodený retardér na Malom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 06. októbra 2017

Dobrý deň, žiadam vás týmto o opravu retardéra na Malom námestí 24. Vodiči túto skutočnosť radi využívajú a veľkou rýchlosťou obchádzajú retardér jedným kolesom po chodníku. Ďakujem a prajem pekný deň.

09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Oprava retardéra je objednaná.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky
16. október 2017

Jozef

Ďakujem, retardér je opravený. Ale hneď ďalšia kocka retardéra ma vytrhané skrutky, takže je otázkou dní kedy sa úplne uvoľní. Toto si asi páni opravári nevšimli, alebo nechceli.
08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spomaľovacie prahy boli spätne osadené.

T. Chrenko
MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.