Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nebezpečné miesto ul.Janka Kráľa a Hodžova

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Zaslal: Martin Kovár , 05. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Posunutý poklop, nebezpečne vytŕčajúci na konci J.Krala a začiatku Hodžovej.

08. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zabezpečíme nápravu.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky
11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklop bol osadený na miesto.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky
11. december 2017

Martin Kovár

Ďakujem za promptne vybavenie.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.