Vjazd z dialnice do MA

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Uzavretý
meno
Michaela 28. júla 2018

Dobry den. Myslim si, ze oznacenie na dialnici je nepostacujuce. Stojim v kolone, sobota obed, za mnou leti auto a flekuje, ubrzdil nastastie. Lepsie oznacenie by sa zislo. Ked stojite v zakrute, z dialnice vas nie je vidiet, je to velmi nebezpecne. Dakujem.

08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súčasnej dobe je podnet neaktuálny. Pre vašu informáciu v čase, keď dochádzalo k uvedeným situáciám, tak MsP Malacky vec riešila s Policajným zborom, pričom nám bolo uvedené, že dočasné dopravné značenie súvisiace so stavebnými prácami (regionálne cesty Bratislava a.s.) v meste Malacky bolo osadené v zmysle zákona a bolo dostačujúce. S poukazom na kompetencie MsP Malacky a MsÚ Malacky nebolo možné túto situáciu na diaľnici ovplyvniť.


Tomáš Chmela
Vedúci oddelenia výkonu služby a objasňovania priestupkov
Mestská polícia Malacky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania