Cesta mládeže-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Tom 04. novembra 2019

Na Ceste mladeze je diera v chodniku.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme doplnenie chýbajúcej dlažby.
Kto? Útvar strategického rozvoja, Tekos
Kedy? November

Gabriela Bedard
MsÚ
29. november 2019

Monika

Diera v chodníku je už opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania