Šoltésovej-krík-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Martin

V riešení

Prosím o starostlivosť (ideálne odstránenie) pre dlhodobo zanedbaný krík a vyrovnanie terénu na križovatke ulíc Holubyho, Šoltésovej a V.P.Tótha. Pred časom do neho vpálilo auto a nikto sa následne o zeleň nepostaral. Myslím že aj bráni vo výhľade v križovatke. Ďakujem.

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Krík bude upravený, suché a odumreté časti budú odstránené.

Ing. Jarmila Mráziková, ved. OKS
09. september 2019

Jana Šimeková

Ďakujem za reakciu a riešenie.
21. október 2019

Štefan

Brantner !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.