Záborského-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený
meno
Neznámy 30. januára 2020

Opakované parkovanie vozidiel na chodníku, bránia v prechode, najmä pri ceste s kočíkom a malými deťmi do a zo škôlky.

03. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za informáciu. Podnet som postúpila na MsP a bolo mi doručené nasledovné vyjadrenie:
Uvedený podnet monitorujeme a zistené priestupky riešime v zmysle platnej legislatívy.
Kto? náčelník MsP
Kedy? pravidelné kontroly

Ing. Renáta Habrunová, vedúca sekretariátu primátora MsÚ Martin
04. marec 2020

Neznámy

Škoda, že tak dlhotrvajúci problém si sami nevšimli. Ďakujem za jeho riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania