Komenského-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený
meno
Zuzana Turčanová 29. mája 2019

Dobrý deň, v parku pri bytovom dome na Komenského 5 sa cez chodník nakláňa strom a je len otázka času kedy sa vyvráti, bolo by ho škoda.
S pozdravom Turčanová

13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Turčanová,
ďakujeme za Váš podnet. Drevinu sme hneď vyviazali, tak aby nezasahovala do chodníka a budeme sledovať jej zdravotný stav.



Ing. Kristína Čechová, referent ŽP, MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.