Rožňavská-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

V riešení
meno
Szpisak Adam 13. septembra 2020

Veľmi nebezpečný chýbajúci kanalizačný poklop pri vzburanom mlyne

14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň .
Veľmi pekne ďakujeme za upozornenie. Fotografiu sme zaslali na odbor správy zelene MsÚ, ktorý to bude neodkladne riešiť. Akonáhle sa poklop prikryje, dáme Vám na vedomie. Ceníme si, že ste nás upozornili.
Kto? Mestský úrad - odbor správy mestskej zelene
Kedy? provizórne v priebehu dňa , definitívne podľa dodávky poklopu

PhDr. Jana Kovácsová_ mediálny odbor mestského úradu
Zdroj Ľudovít Harsanyi- mestský úrad - odbor správy mestskej zelene
18. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predbežne sme kvôli bezpečnosti na poklop umiestnili dopravnú značku a následne podnet odstúpime Východoslovenským vodárňam a kanalizáciám, ktorý sú vlastníkmi tejto kanalizačnej prípojky.

PhDr. Jana Kovácsová_ mediálny odbor mestského úradu
Zdroj Ľudovít Harsanyi- mestský úrad - odbor správy mestskej zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.